top of page
Наші досягнення - платформа для розвитку
edata.png

проєкт Є-дата - Створення та впровадження Інформаційно-аналітичної системи “Прозорий бюджет”, яка є найбільшою базою відкритих даних у сфері публічних фінансів та включає створення трьох порталів з відкритими даними

Єдиний вебпортал використання публічних коштів -найбільша база даних та інформації про використання публічних коштів розпорядниками та одержувачами коштів державного\місцевих бюджетів, суб'єктами господарювання державної і комунальної власності, фондами загальнообов'язкового державного соціального страхування.

spending.png
iFi.png

Державний веб-портал реєстру проектів соціального і економічного розвитку України, які реалізуються із залученням коштів міжнародних фінансових організацій. На порталі у доступній формі оприлюднена інформація про проекти, а також є статистика для розуміння динаміки використання коштів по роках та структури фінансування проектів за галуззю реалізації, за кредиторами та виконавцями.

Державний веб-портал бюджету для громадян - портал, на якому відображаються  основні бюджетні показники в доступній формі про основні цілі, завдання та пріоритети бюджетної політики, джерела наповнення бюджету, обґрунтування бюджетних витрат, планові і досягнуті результати використання бюджетних коштів .

openbudget (2).png
UFS.png

Фонд розвитку інновацій (фонд стартапів) - створення та становлення державного фонду для допомоги стратапам на ранніх стадіях отримувати допомогу від держави у вигляді грантів

Незламні - комплексний проект протезування та реабілітації, який фундація втілює спільно з Українським домом під патронатом Першої леді України Олени Зеленської. Ця трансформаційна програма спрямована на те, щоб допомогти дітям, які втратили кінцівки через російське вторгнення в Україну, відновити свою здатність повернутися до дитинства.

a31d1d_3f0e3ce817014513addc32bfbbcab7d7~mv2.webp
image.png

Цифрові можливості для навчання -  проєкт який фундація реалізує спільно з провідними виробниками компютерного обладнання та програмного забезпечення для надання українським вчителям і учням комп’ютерів, ноутбуків  та іншого обладнання для забезпечення безперервності освіти під час війни і швидкого відновлення після Перемоги. за час програми через УКрдім та Фундацію передано ХХХ компів вчителям в ХХ областях України.

Платформа для розвитку навичок та пошуку роботи - Тут ми допоможемо тобі оволодіти та розвинути навички. Наша команда хоче допомогти українським громадянам, які шукають нові можливості для розвитку своєї кар'єри та забезпечення свого майбутнього, знайти корисну інформацію та ресурси, щоб зробити кращий вибір щодо своєї професійної діяльності. 

Платформу створено з ініціативи ГО "Українська фундація розвитку" за підтримки Європейського Союзу в межах ініціативи Re:silience. Re:covery. Re:construction. (Re: Ukraine project). Вміст платформи є виключною відповідальністю ГО «Українська фундація розвитку» і не обов'язково відображає погляди Європейського Союзу.

MovingForwardTogetherlogoUA.png
logoVOX.png
Logo inst.png
logo_TI.png
investmonitor.png

ІнвестМонітор - проект створення і підтримки аналітичної платформи опитування бізнесу та моніторингу інвестиційних умов в кожній області України для ідентифікації та створення спільно з центральних урядом та місцевою владою сприятливих умов для залучення міжнародних інвестицій і посилення відновлення України та побудови нової інноваційної ефективної економіки.

bottom of page