top of page
Наші досягнення - платформа для розвитку
проєкт Є-дата - Створення та впровадження Інформаційно-аналітичної системи “Прозорий бюджет”, яка є найбільшою базою відкритих даних у сфері публічних фінансів та включає створення трьох порталів з відкритими даними
Єдиний вебпортал використання публічних коштів -найбільша база даних та інформації про використання публічних коштів розпорядниками та одержувачами коштів державного\місцевих бюджетів, суб'єктами господарювання державної і комунальної власності, фондами загальнообов'язкового державного соціального страхування.
Державний веб-портал реєстру проектів соціального і економічного розвитку України, які реалізуються із залученням коштів міжнародних фінансових організацій. На порталі у доступній формі оприлюднена інформація про проекти, а також є статистика для розуміння динаміки використання коштів по роках та структури фінансування проектів за галуззю реалізації, за кредиторами та виконавцями.
Державний веб-портал бюджету для громадян - портал, на якому відображаються основні бюджетні показники в доступній формі про основні цілі, завдання та пріоритети бюджетної політики, джерела наповнення бюджету, обґрунтування бюджетних витрат, планові і досягнуті результати використання бюджетних коштів .
Фонд розвитку інновацій (фонд стартапів) - створення та становлення державного фонду для допомоги стратапам на ранніх стадіях отримувати допомогу від держави у вигляді грантів
Адамант (робоча назва) - Збір коштів та організація лікування в США дітей, які під час війни втратили кінцівки і потребують протезування. Реалізовується спільно з Українським домом у Вашингтоні.
Перші учасники - родина, яка постраждала під час ракетного обстрілу вокзалу в Краматорську. 11-річній Яні ампутували обидві ноги, її матері - одну. Брат-близнюк Яни Ярослав не постраждав.
Посилання на статтю тут.
Поки що родина перебуває в Дитячій лікарні Св. Миколая Першого медоб’єднання Львова.
Лептоп (робоча назва) - Освітній проєкт, націлений на підтримку українських дітей, які змушені були через війну покинути свої домівки і полишити навчання. За офіційною інформацією понад 1200 освітніх закладів зазнали пошкоджень, діти не можуть повернутися до своїх класних кімнат, щоби продовжити навчання. Наша ідея - створити для них можливість продовжували навчання та здобували освіту. Проєкт має на меті надати мінімальні можливості, щоби діти-переселенці могли долучитись до навчального процесу, використовуючи комп'ютери та лептопи.
bottom of page