top of page
Наші досягнення - платформа для розвитку
edata.png

проєкт Є-дата - Створення та впровадження Інформаційно-аналітичної системи “Прозорий бюджет”, яка є найбільшою базою відкритих даних у сфері публічних фінансів та включає створення трьох порталів з відкритими даними

Єдиний вебпортал використання публічних коштів -найбільша база даних та інформації про використання публічних коштів розпорядниками та одержувачами коштів державного\місцевих бюджетів, суб'єктами господарювання державної і комунальної власності, фондами загальнообов'язкового державного соціального страхування.

spending.png
iFi.png

Державний веб-портал реєстру проектів соціального і економічного розвитку України, які реалізуються із залученням коштів міжнародних фінансових організацій. На порталі у доступній формі оприлюднена інформація про проекти, а також є статистика для розуміння динаміки використання коштів по роках та структури фінансування проектів за галуззю реалізації, за кредиторами та виконавцями.

Державний веб-портал бюджету для громадян - портал, на якому відображаються  основні бюджетні показники в доступній формі про основні цілі, завдання та пріоритети бюджетної політики, джерела наповнення бюджету, обґрунтування бюджетних витрат, планові і досягнуті результати використання бюджетних коштів .

openbudget (2).png
UFS.png

Фонд розвитку інновацій (фонд стартапів) - створення та становлення державного фонду для допомоги стратапам на ранніх стадіях отримувати допомогу від держави у вигляді грантів

Адамант (робоча назва) - Збір коштів та організація лікування в США дітей, які під час війни втратили кінцівки і потребують протезування. Реалізовується спільно з Українським домом у Вашингтоні. 
Перші учасники - родина, яка постраждала під час ракетного обстрілу вокзалу в Краматорську. 11-річній Яні ампутували обидві ноги, її матері - одну. Брат-близнюк Яни Ярослав не постраждав.
Посилання на статтю тут.
Поки що родина перебуває в Дитячій лікарні Св. Миколая Першого медоб’єднання Львова.

Лептоп (робоча назва) - Освітній проєкт, націлений на підтримку українських дітей, які змушені були через війну покинути свої домівки і полишити навчання. За офіційною інформацією понад 1200 освітніх закладів зазнали пошкоджень, діти не можуть повернутися до своїх класних кімнат, щоби продовжити навчання. Наша ідея -  створити для них можливість продовжували навчання та здобували освіту. Проєкт має на меті надати мінімальні можливості, щоби діти-переселенці могли долучитись до навчального процесу, використовуючи комп'ютери та лептопи.

Платформа для розвитку навичок та пошуку роботи - Тут ми допоможемо тобі оволодіти та розвинути навички. Наша команда хоче допомогти українським громадянам, які шукають нові можливості для розвитку своєї кар'єри та забезпечення свого майбутнього, знайти корисну інформацію та ресурси, щоб зробити кращий вибір щодо своєї професійної діяльності. 

Платформу створено з ініціативи ГО "Українська фундація розвитку" за підтримки Європейського Союзу в межах ініціативи Re:silience. Re:covery. Re:construction. (Re: Ukraine project). Вміст платформи є виключною відповідальністю ГО «Українська фундація розвитку» і не обов'язково відображає погляди Європейського Союзу.

MovingForwardTogetherlogoUA.png
logo_TI.png
logoVOX.png
Logo inst.png
bottom of page