top of page

Бізнес-українська. На платформі Є-мова представлено курс з вивчення української ділової мови

Українська фундація розвитку

30.06.23

За результатами опитування працівників бізнес-середовища, проведеного ГО «Українська фундація розвитку», 48% респондентів наголосили, що в компанії, де вони працюють чи працювали, мовою спілкування співробітників є українська. А курсів, сервісів для прокачування бізнес-української бракує, або взагалі немає.

Як показав наш аналіз, бізнесу, що планує працювати в Україні, буде не достатньо лише повсякденної української або просто знань про те, як написати заяву чи автобіографію. Мова, якою послуговуються в бізнесі, відрізняється від розмовної лексики, наявністю термінології, складнішим синтаксисом, кодифікованістю мовлення та комунікативними ситуаціями.


Команда Українською фундацією розвитку у співпраці з освітньою платформою «Є-мови» та за підтримки Європейського Союзу в межах ініціативи Re:silience. Re:covery. Re:construction. (Re: Ukraine project), надихаючись мовними запитами, змінами й трендами в українському суспільстві, розробила онлайн-курс «Бізнес говорить українською». Це курс з ділової української мови.


Курс допоможе працівникам компаній опанувати ключову лексику, вивчити складні елементи граматики та слововжитку, потренуватися комунікувати українською в бізнес-середовищі.


Курс зосереджений на комунікативних темах, які потрібні саме під час пошуку роботи, та універсальних темах, спільних для різних сфер діяльності.


Також розробники додали до курсу лекції про закон, який регулює мовне питання в бізнесі, вплив громадськості та персональну відповідальність у мовній сфері. Навчання відбувається на онлайновій платформі “Є-мова”, яка спеціалізується на розробці курсів з української мови та має десятирічний досвід викладання української в різних цільових аудиторіях.


Матеріали курсу будуть доступні в будь-який час. Охочі зможуть навчатися у власному темпі та отримати сертифікат після завершення навчання, якщо наберуть щонайменше 60 балів (зі 100).


Навчання на платформі безоплатне.


Курс знаходиться за лінком: https://cutt.ly/j5Vn9sL.


Ознайомитись з усіма іншими курсами з української мови освітньої платформи Є-мова можна тут - https://www.emova.org.ua/courses/.


Онлайн-курс створено на замовлення Української фундації розвитку за підтримки Європейського Союзу в межах ініціативи Re:silience. Re:covery. Re:construction. (Re: Ukraine project) за сприяння освітньої платформи "Є-мова". Вміст курсу, лекцій та інших матеріалів є виключною відповідальністю ГО «Українська фундація розвитку» і не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу.


bottom of page