top of page

ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС ЕКСПЕРТІВ В ПРОЄКТ «Re:silience. Re:covery. Re:construction.

Українська фундація розвитку

02.01.23

Громадська організація «Українська фундація розвитку» оголошує конкурс добору експертів в команду зі створення онлайн-курсу з української мови для роботи та працевлаштування в рамках проєкту «Re:silience. Re:covery. Re:construction.

Re:silience. Re:covery. Re:construction.– проєкт про поширення правди в інформаційному просторі, надання гуманітарної допомоги, моніторинг сфери публічних закупівель, підтримку Уряду України.


Проєкт реалізують «Українська фундація розвитку» спільно з консорціумом Transparency International Ukraine , VoxUkraine , Інститут Аналітики та Адвокації та за підтримки European Union in Ukraine.


Наша коаліція працює над 

 (1) наданням гуманітарної підтримки як з такмеду, так і для бізнесу та внутрішньо переміщених осіб, які відновлюють свою роботу після переїзду;

(2) наданням правдивої та якісної інформації українцям та обмеженням поширення російських фейків;

(3) підтримкою Уряду, аналізуючи матеріальні витрати та визначаючи план реконструкції інфраструктури;

(4) забезпеченням моніторингу сфери публічних закупівель: поточні закупівлі, зміни в законодавстві, підвищення спроможності зацікавлених сторін відображати актуальність війни;

(5) підтримкою Уряду України в аналізі найкращих міжнародних практик для розробки найбільш ефективного плану відновлення для України відповідно до нашої специфіки та досвіду.

 

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють українською мовою. Володіння розмовною та письмовою англійською, досвід роботи в гуманітарній організації, досвід роботи в складних та нестабільних умовах буде значною  перевагою, досвід роботи в команді.

Експерт з мови: обов’язковий досвід створення програми, уроків з української мови для онлайн-курсів.


Тип контракту: винагорода та умови будуть відповідати умовам зайнятості згідно проєктної роботи.


Місце роботи/локація:  Київ/дистанційно


Пропозиція відкрита тільки для громадян України.


Строк подання заяв  –  10 січня 2023 року. Ми лишаємо за собою право на власний розсуд зупинити цей конкурс в будь-який момент. ГО «УФР» може розглянути заявку кандидата до кінцевого терміну оголошення, тому зацікавленим кандидатам пропонується подати своє резюме якомога раніше.

Ми контактуємо лише з кандидатами, які увійшли у “короткий список” претендентів за результатами відбору.


Прохання надсилати своє резюме/документи/портфоліо на електронну пошту info@udfoundation.org.ua або за адресою м. Київ, вул. Воздвиженська, 16, корпус А, офіс 3

 

bottom of page