top of page

Відкрита реєстрація на безплатний курс з бізнес-української

Українська фундація розвитку

03.05.23

На платформі "Є-мова" відкрита реєстрація на безплатний онлайн-курс ділової української мови “Бізнес говорить українською”. Курс буде корисний для ВПО, які працевлаштовуються, а також для тих, хто хоче практикувати або тільки починає практикувати українську мову в професійних середовищах.

Фахівці з української мови підготували освітній курс з бізнес-української мови. Курс допоможе працівникам компаній опанувати ключову лексику, вивчити складні елементи граматики та слововжитку, потренуватися комунікувати українською в бізнес-середовищі.


“Як показав наш аналіз, бізнесу, що планує працювати в Україні, буде не достатньо лише повсякденної української або просто знань про те, як написати заяву чи автобіографію. Мова, якою послуговуються в бізнесі, відрізняється від розмовної лексики, наявністю термінології, складнішим синтаксисом, кодифікованістю мовлення та комунікативними ситуаціями”, — зазначають розробники.


Навчання буде корисним як для внутрішньо переміщених осіб, які працевлаштовуються, так і тих, хто хоче практикувати або тільки починає практикувати українську мову в професійних середовищах.


Курс зосереджений на комунікативних темах, які потрібні саме під час пошуку роботи, та універсальних темах, спільних для різних сфер діяльності. Також розробники додали до курсу лекції про закон, який регулює мовне питання в бізнесі, вплив громадськості та персональну відповідальність у мовній сфері. Навчання відбуватиметься на онлайновій платформі “Є-мова”.


Після реєстрації на курс користувачі отримають запрошення на навчання, яке розпочнеться 15 травня. Матеріали курсу будуть доступні в будь-який час. Охочі зможуть навчатися у власному темпі та отримати сертифікат після завершення навчання, якщо наберуть щонайменше 60 балів (зі 100).

Навчання на платформі безоплатне.


Реєстрація на курс на платформі “Є-мова” за лінком: https://cutt.ly/j5Vn9sL


Курс підготовлено за підтримки Європейського Союзу. Вміст курсу, лекцій та інших матеріалів, запропонованих слухачам в межах курсу, є виключною відповідальністю ГО Українська фундація розвитку і не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу.

bottom of page